Reference, zkušenosti a doporučení

Poděkování tetám v Točité

Veronika Wang | 26.08.2014

Dobrý den,
veliké díky všem tetám v jesličkách Točitá, které se tak dobře postarali o mého synka Mikeeho. Do jesliček začal chodit ve svých 15.měsících a velmi brzy si zvykl jak na tety tak i kolektiv dětí. Tenkrát neuměl ani sám chodit a tety ho to v brzké době naučily. Během jednoroční docházky se naučil tolik věcí, že jsem se vždy těšila, co mi ukáže. Např. oblékání, vslékání, chodit na nočník, nácvik výdrže bez plenek, kreslení, napodobování, uklízení, pomoc při domácích pracech. Jsem moc ráda, že jsme našli tak skvělé jesličky.
Opravdu všem vřele doporučuji!
S pozdravem Verča a Mikee :-)

Poděkování

Tereza R. | 22.08.2014

Chtěla bych celému týmu ProJeslí MOC poděkovat za veškerou péči a přístup k dětem, za skvělou atmosféru, úžasné jídlo připravované s láskou ve vlastní kuchyni a všechny aktivity pro děti (a někdy i pro dospělé :)). Filípek si zvykl na jesličky velmi rychle už v 1 roce a spoustu se tam toho naučil, stejně jako jeho dvě sestřičky o pár let dříve. Všechny 3 naše děti na jesličky v Budyšínské dodnes vzpomínají!

Mějte se krásně!
Tereza R.

Jesličky v Měšicích - výborná zkušenost :-)

Lucie Zeybeková | 13.02.2014

Vzhledem k mému i manželově vytížení jsme našeho Kubíka museli dát do jesliček, když mu byl rok a půl. Po pečlivém zvážení jsme vybrali ProJesle v Měšicích a nikdy jsme tohoto rozhodnutí nelitovali. Profesionální a milý přístup "jesličkových tetiček" nás zbavil veškerých pochybností a kdyby Kubík nedorostl do školkového věku, pravděpodobně bychom ho v jesličkách nechali dodnes :-)
Děkujeme za péči a profesionální přístup a všem rodičům tyto jesličky vřele doporučujeme.

Naše skvělé zkušenosti s jesličkami v Měšicích

Lucie Broušková | 07.07.2012

Dobrý den všichni,
naše dcerka Julinka navštěvoval jesličky v Měšicích jeden školní rok. My jako rodiče i naše dcerka jsme byli nadmíru spokojeni. Tety Péťa i Verča jsou absolutně úžasné, nedá se snad ani slovy vyjádřit jak moc. Jsem pedagog a velmi si uvědomuji jak moc je pro dítě důležité správně nastartovat "školní kariéru". Vůbec nelitujeme vynaložených peněz. Skvělý přístup Péti a Verči, jejich nadšení do práce, individuální přístup ke každému dítěti a spokojenost naší dcerky mluví za vše. Velmi neradi jsme odtud odcházeli. Všem tyto jesličky doporučujeme, nebojte se, děti budou spokojeni. Tak jako my. Moc Pétě a Verče děkujeme za skvěle odvedenou práci a pevně vím, že naší dcerka dostala velmi dobrý základ do dalšího života. Ještě jednou TETY DÍKY a přejeme nadále takové nadšení a mnoho spokojených dětí i jejich rodičů. Lucka, Petr a Julinka Brouškovi :-)

Zkušenosti

Milan Š. | 05.09.2011

Dobrý den,

rádi se podělíme o naši zkušenost. Vzhledem k časové vytíženosti a manželčina zapojení do pracovního procesu jsme se snažili nalézt pro našeho Honzíka samozřejmě to nejlepší. Vzhledem k referencím, které jsme na ProJesle dostali, jsme vyzkoušeli a nemůžeme si je vynachválit, rodinné prostředí, které jsem bral jako prioritu je opravdu na každém kroku. Prostředí je vytvářeno hlavně Zuzkou a Janou, což jsou Honzíkovi tety a tímto jim děkujeme. Děkuji ještě jednou a přeji mnoho dalších spokojených rodiču. S pozdravem Štědrovi

Napište nám Váš názor na naše jesle

ProJesle | 06.01.2011

Vážení rodiče, pokud Vaše dítě navštěvovalo jesličky - ProJesle, budeme rádi, když se s ostatními rodiči kteří zatím hledají vhodné zařízení podělíte o Vaše zkušenosti. Děkujeme Vám

p.s. Víme, že to nemusí být vždy jednoduché, ale velmi si vážíme, když ke své referenci uvedete i kontakt a učiníte ji tak neanonymní.

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek

Reference, zkušenosti a doporučení

Pro tety v "Budyšínské"

31.08.2015 10:00

Poděkování tetám v Budy

15.12.2014 11:48

  

Ladislav Nádaši PhD

31.03.2014 15:03

Odkaz pro stažení reference:   Sir Ladislav Nadasi PhD, Minister of Finance O.S.J.  ve formátu pdf (790 kB)

 

____________________________________________________________________________________________

Poděkování

10.09.2013 08:54

Paní ředitelko, pane jednateli,

rádi bychom poděkovali za skvělou péči, kterou poskytuje Váš personál našemu synovi v pobočce V Budyšínské.

Musíme pochválit vysokou profesionalitu, neskutečnou citlivost k dětem a vstřícnost k rodičům. Každá "teta" má individuální přístup a dohromady tvoří sehraný tým, kterému se nebojíme svěřit dítě prakticky na celý týden. Po první negativní zkušenosti v jiném soukromém zařízení, jsme se obávali další změny, ale po čtyřech měsících můžeme jen říci - DĚKUJEME.

Důkazem je pro nás každodenní úsměv a spokojenost ve tváři našeho dítěte.

Vaše jesle budeme doporučovat i dalším rodičům.

S pozdravem a přáním hezkého dne

 

MUDr. Markéta Skácelová

JUDr. MUDr. Jan Skácel

 

________________________________________________________________________________________________________________________

Poděkování Terce a Janě (jesle Točitá)

01.02.2013 07:04

Dobrý den Terko a Jano,

ještě bych Vám ráda touto cestou chtěla moc poděkovat za skvělou péči o naši Luisu a také

za dáreček na rozloučenou, pejsek je úžasný, chodila s ním celé odpoledne :-)

Doufám, že se jí bude v nové školce líbit stejně tak, jako u Vás v jesličkách.

Přeji Vám hodně štěstí, hodné dětičky, ať Vás nadále práce tak baví a úspěchy i v osobním životě.

Posílám foto naší fenky, proto si Luisa vybrala takovou značku :-)

Tak se třeba ještě někdy potkáme, s Luisou na józe.

Mějte se hezky a ještě jednou moc DĚKUJI.

Ročková

 

 

________________________________________________________________________________________________________________________

Adaptace našeho dítěte (poprvé v jeslích)

03.12.2012 13:43

Dobry den pani Hamplova, pane Hample,

domluvili jsme se s vami, ze k vam (Kokorinska) od zacatku pristiho mesice prosinece nastoupi nas syn s tim, ze by u vas byl kazdy ctvrtek dopoledne. 

Dnes u vas byl na zkousku na dve hodiny - Adaptace a my byli velice stastni, ze se mu u vas libilo, ze u vas neplakal, ze ani po prichodu me zeny nebyl hned aktivni v tom smyslu, ze by chtel domu. 

Z toho jsme meli velkou radost, ze se mu u vas libi pro nas bylo velice dulezite zjisteni.

Zena mu u vas rovnou nechala i veci (znacka bonbon); prijit by mel opet hned zitra dopoledne.

Vilem Sládek *

(* část emailu pana Sládka)

 

________________________________________________________________________________________________________________________

Návštěva v jesličkách (vzpomínka na jesle)

10.11.2011 11:20

Dobrý den, minulý rok k Vám do jesliček V Budyšínské chodil náš syn Mareček. 

Stále na Vás vzpomíná, tak se chci zeptat, zda je možné, aby se přišel do jesliček podívat.

Moc děkuji

Mgr. Kateřina Halfarová

 

________________________________________________________________________________________________________________________

Kučerovi - přání

31.08.2011 16:12

 

 

Poděkování za skvěle vedenou práci s dětmi v jeslích ProJesle

16.03.2011 10:02

Ráda bych Vám a celému týmu jesliček v Měšicích poděkovala za skvěle vedenou práci s dětmi a tímto se i s Vámi rozloučit.
Přejeme Vám s Matýskem spoustu krásných a veselých zážitků v práci a mnoho tak spokojených rodičů jako jsme byli my s manželem:)).
Musím přiznat, že jsem se dlouho nesetkala s tak kompetentními lidmi na svém místě.

Mějte se krásně.
Mirka Starečková

 

________________________________________________________________________________________________________________________

 

Poděkování

18.10.2010 17:54

Jméno: Kateřina H.

Předmět: poděkování

Text:

Jednak děkuji za web a fotečky a jednak Vám chci napsat, že jsem opravdu

velmi spokojená, že syn chodí k vám !!! Úžasný jak prostředí, tak "tety" :-D  

co všechno dokáží dělat s dětmi !!! to je fakt úchvatné...

děkuji Vám

 

________________________________________________________________________________________________________________________

Naprostá spokojenost s jesličkami ProJesle

20.05.2010 09:31

Naprostá spokojenost s jesličkami ProJesle

Patříme mezi spokojené rodiče, kteří si po dlouhém a těžkém výběru vhodných jesliček pro své dítě vybrali Projesle. A rozhodně toho nelitujeme, právě naopak.

Velmi pozitivně hodnotíme zejména přístup k dítěti i nám rodičům během adaptace. Je to náročné období, které nám pomohl milý a vstřícný personál jesliček v pohodě ustát. Dcera Kateřina ze začátku sice sem tam pobrekávala, ale nechali jsme tomu volný průběh a během dvou týdnů se to zlepšovalo. Dnes se do jesliček vyloženě těší a i o víkendu se ptá, kdy už zase půjde za tetou Zuzkou a Janou, za hodnými tetami. Já se také každý den těším na nové zprávy a na osobní komunikaci s pro mě velmi milým přístupem zaměstnanců jeslí. Také bych chtěla velmi ocenit trpělivost, spolehlivost a ochotu učit dceru nové věci (básničky, písničky, tanečky), jakož i základním hygienickým návykům :-), stolování - rodiče vědí o čem mluvím.

Dále oceňuji individuální přístup ke každému dítěti, jakož i ke kolektivu. Každý den se snaží dětem zpříjemnit tematickým programem, nechybí divadélka, keramika, cvičení dětské jógy, angličtina. Děti jsou vedeny ke kreativitě kreslením, malováním, lepením apod. Doplnění výchovy o prvky pedagogiky podle Montessori je, dle mého názoru, velmi dobrým výběrem v dnešní uspěchané době. Vstřícný přístup, spolu s malým kolektivem a veselým a hravým prostředím vytváří příjemnou rodinnou atmosféru a rozhodně to je ta věc, která napomáhá snadné adaptaci dětí jako je Katka v jesličkách.
 

Tety jsou velmi milé, pozorné, trpělivé a pečlivé. No, nemůžu si je vynachválit Odnaučili syna od dudlíku, začal se více "kamarádit" (ne s nočníkem, ale rovnou se záchodem) a plenky máme teď už jen na noc. Naučil se toho v jesličkách opravdu hodně. Navíc jsou jesličky v krásném prostředí, jídlo vaří vlastní kuchyně ze zdravé a bio stravy. Prostě tyto jesličky mají jen samé klady.

Tedy za naše nadšení alespoň tato reference pro další, kdo hledají. Přeji Projeslím i jejím majitelům do budoucna mnoho spokojených dětiček i rodičů, tak jako jsme spokojení my.

 

PhDr. Lenka Svobodová s dcerou Kačenkou, Praha

 

 

 


 

Správné jesličky – to není jen hlídání dětí

18.01.2010 17:54

Správné jesličky – to není jen hlídání dětí

I přes velmi krátkou dobu (6 měsíců), během níž využíváme služby Projeslí, je můžeme vřele doporučit. Ihned od prvního kontaktu jsme byli velmi potěšeni vstřícným a velmi flexibilním přístupem každého ze zaměstnanců jesliček, jejich velkou ochotou a snahou, kterou nám a především naší malé dcerce věnují. Během celé doby jsme velmi spokojeni s profesionálním a velmi přátelským a rodinným přístupem celého kolektivu jesliček. Naše Adrianka se díky jejich snaze, úsměvu a vždy dobré náladě velmi rychle zadaptovala na nové prostředí a kolektiv dětí, který si velmi oblíbila.

 

Velice se nám líbí celkový přístup a pojetí jeslí. Jesličky poskytují celodenní výchovnou péči. Režim dne, stravovací návyky a výchovně - vzdělávací proces je zaměřen na rozvoj tělesný, duševní a je přizpůsoben věku jednotlivých dětí. K dětem zde přistupují kamarádsky a respektují jejich osobnost. Péči, režim a aktivity se snaží maximálně přizpůsobit potřebám dětí a požadavkům nás rodičů. Děti si hrají do sytosti, ale vedle hry jsou učeny, jak se podílet na každodenním životě. V jesličkách nejde jen o pouhé hlídání dětí, ale především o výchovu a vzdělání.

 

Panuje zde rodinná atmosféra, malý kolektiv dětí, žádná "masovka". Naše princeznička prospívá, nosí domů nové písničky, básničky a krásné vlastnoručně vyrobené výrobky. Chodí tam velmi ráda, je šťastná a vyrovnaná. A to je pro nás rodiče to nejdůležitější na světě.
Touto cestou bychom chtěli ještě jednou velice poděkovat za péči, lásku a vždy dobrou náladu, kterou jste Adriance od prvního dne věnovali. A nám rodičům garantovali vždy 100 % jistotu a klid, že bude o náš malý poklad vždy dobře postaráno, v čase, kdy jsme v práci.

 

Ing. Jana Sedláčková, MBA

 

 

 

Poděkování za skvělé jesličky

07.12.2009 11:25

Poděkování za skvělé jesličky

Narození dítěte změní náš život kompletně naruby. Po narození našeho Marečka jsem s ním byla rok a čtvrt na mateřské dovolené. Potom jsem se ale musela vrátit do zaměstnání, obě babičky ještě chodí do práce, ty tedy v úvahu na hlídání nepřišly. Nastalo tedy pečlivé hledání vhodného zařízení pro našeho malého synka. Dlouho jsme se rozhodovali, zvažovali plusy a mínusy různých jesliček a nakonec si vybrali Projesle. A dobře jsme udělali.

Touto cestou bych chtěla poděkovat za vynikající péči o našeho malého chlapečka, skvělý přístup všech tet k dětem i k nám rodičům a neocenitelnou pomoc během téměř dvou let, co jsme služby těchto jesliček využívali. Marečkovi se v jeslích moc líbilo, rychle si na ně zvykl a hodně se v nich naučil. Příjemné barevné a hravé prostory plné lákavých motivujících hraček, rodinná atmosféra, srdečný a trpělivý přístup personálu nám vždy dodal hřejivý pocit a klid při svěřování našeho srdíčka do jejich péče. A když se náhodou vyskytnul nějaký menší problém, ochotně a promptně ho v jesličkách vyřešili. 

V jesličkách kladou důraz na individualitu dítěte a režim dne přizpůsobují podle jeho návyků z domova. Celková atmosféra a prostředí navozuje pocit domova. V rámci celodenního programu se s dětmi věnují různorodým aktivitám, hrám, pohybovým činnostem, učení nových písniček a básniček apod. S ohledem na věk a potřeby dítěte rozvíjí motorické, jazykové, intelektuální a kreativní vlastnosti svěřených dětí. Všechny činnosti motivují hrou. Mareček je díky těmto jesličkám dokonale připraven i na další pobyt ve školce.  Pokud se nás někdo zeptá, kam má dát své děťátko do jesliček, naše odpověď bude: "jedině do Projeslí" :) A pokud i naše druhé dítě bude chodit do jesliček, tak určitě k Vám! Děkujeme. 

 

Lucie Poslušná se synem Marečkem 

 

Jesličky a školka – důležité rozhodnutí pro naše děti

26.10.2009 09:22

Jesličky a školka – důležité rozhodnutí pro naše děti

 

Vzpomínám si moc dobře, jak byl výběr těch správných jesliček a školky pro naše dvojčátka těžký. Z užšího výběru tří jeslí jsme vybrali Projesle a po několika měsících už víme, že jsme nemohli vybrat lépe.

Jsme velmi rádi, že můžeme být součástí tohoto centra. Jesličky našim dvojčátkům pomohly zvládnout důležitý životní krok, první odloučení od mámy, nový kolektiv, zařazení se do společnosti nových dětí. Jesle jsou mimořádné svým individuálním přístupem k dětem a malým kolektivem. Především jsou ale výjimečné péčí, láskou a starostlivostí, se kterou se věnují všem svěřeným dětem.  

Ze začátku naše děti plakaly, když šly do jesliček, to nebudu zastírat. Dnes ale pláčou, když do jeslí nemůžou jít. Ptají se na děti, na hodné tety atd. Od té doby, co jsou v jesličkách, se samy obouvají, papají, svlékají si bundičky a kalhoty. Doma nám stále zpívají nové písničky nebo recitují básničky, ukazují, jaké dělaly ve školce výrobky apod.

V naší rodině klademe veliký důraz na jídlo, které konzumujeme. To byl také jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli pro Projesle. V ceně jesliček je totiž kvalitní a přímo pro děti určená strava složená z biopotravin nebo potravin s jasným a tuzemským původem. Dětičky mají v jeslích velmi chutnou a především zdravou stravu uzpůsobenou jejich věku, což je pro nás velmi důležité.

Po jesličkách děti plynule přejdou do školky, která na jesličky programově navazuje. To také v našem rozhodování sehrálo velikou roli. Z naší strany musím jednoznačně vyjádřit jen a jen spokojenost s Projeslemi. Děkujeme za skvělý pedagogický a lidský přístup, za krátký čas je vidět mnoho dobrého. Jsme rádi, že jsme se rozhodli právě takto. 

 

Sabina Evans

 

 

TOPlist

Napsali o nás:

Náš Region - Otevření nové pobočky jeslí ProJesle - Kokořínská, Praha 8

Nezávislý čtrnáctideník Náš Region píše o naší nové pobočce jeslí ProJesle, pobočka Kokořínská v Praze 8 Ďáblicích - Odkaz na elektronické vydání časopisu naleznete zde

Hospodářské noviny - Do jeslí patří sestřičky, ne hlídačky

V rozhovoru pro Hospodářské noviny vysvětlujeme historii našeho podnikání, ale i výhody která spatřujeme v kvalifikovaných zaměstnancích apod. Odkaz na článek je zde:  Celý článek pokud nemáte vstup na elektronickou verzi Hospodářských Novin - iHned otevřete pokd: Kliknete zde 

I server jesle.eu píše o policistech u nás :-)

Server jesle.eu vystavil náš článek ohledně návštěvy policie ČR v našich jesličkách - Policejní zásah v jeslích a školce ProJesle

Článek na serveru www.jesle-jesličky.cz

Článek o naší exkurzi k policii :-) jež vyšel na serveru jesle a jesličky je tady