Proč právě ProJesle ?

 

* O vývoj dětí se profesionálně staráme od roku 1992 a snažíme se poskytovat pro děti a jejich rodiče ty nejlepší služby.

 

* Jsme Českou společností s tradicí a historií, neprovozujeme franchise, kopie ani nekvalitní služby k odložení dítěte typu hlídací koutky.

 

* Podkladem pro naši práci jsou materiály výuky a péče o dítě vzniklé ve spolupráci s profesorem Phdr. Zdeňkem Matějčkem Csc. Tento společný výukový program byl následně schválen MŠMT (ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy). Naše školky jsou již několik let po sobě hodnoceny Českou školní inspekcí jako nejkvalitnější v ČR hodnocení CSI zde.

 

* Naši každodenní výuku a zábavu vedeme v třídní knize, jež je nejen pro rodiče doklad o tom, že svou práci s dětmi myslíme vážně a tento text není pouhými slovy.

 

* Výrobky, které s dětmi děláme, říkanky, písničky, pohybové a taneční aktivity odpovídají daným tematickým celkům v této třídní knize. Naši práci doplňují divadla, keramika, angličtina a jóga, což jsou aktivity, které probíhají přímo v jesličkách (všichni za námi dojíždějí).

 

* Společně provozujeme Canisterapii a Hipoterapii. Koně máme na naší jízdárně a ve stájích v Měšicích o rozloze 7.000 m2. (jesličky Nad Babím dolem s jízdárnou přímo sousedí, ostatní děti využijí naše taxi, nebo mohou přijet kdykoli s rodiči)

 

* Máme otevřeno každý den od 7 do 18. hodin včetně prázdnin, ostatní dle dohody.

 

* Poskytujeme i další služby např. noční či víkendové hlídání pro případ, že Vás čeká služební cesta, ale i doprava dětí do jesliček a zpět.

 

* Při nemoci u nás neodchozené jesličkovné vracíme, převádí se do dalšího měsíce nebo je rodičům vráceno.  

 

*  Disponujeme vlastním gastro provozem, kde pro děti od 12 měsíců připravujeme stravu uzpůsobenou jejich věku. Bližší informace o vlastní kuchyni zde.
 
 

* V ceně jesliček je kvalitní a přímo pro děti určená strava složená z biopotravin, nebo potravin s jasným a tuzemským původem atp.  ProJesle jsou jediné jesle v České republice zařazené do garantovaného projektu Bioškoly jejímž garantem je spol. CountryLife. Projekt je realizován pod záštitou Ministerstva zemědělstvíVíce v sekci Biopotraviny.

 

* Dále již rodiče nepřiplácejí za stravu, aktivity denního programu, divadla, cirkusy. 

 

* Přihlášením dítěte do ProJesle nemusíte ztratit nárok na rodičovský příspěvek. 

 

* Po dovršení 4 let (nebo dříve dle dohody s rodiči) nabízíme možnost přestupu dítěte do ProFamily školek, které programově navazují na naše jesličky. Školka ProFamily byla první soukromou školkou v čechách. Vznikla díky snaze nabídnout kvalitativně jinou výuku než byla ve státních školkách k dispozici. 

 

* V jesličkách máme pouze plně kvalifikovaný personál  – pouze pedagogové a zdravotní sestry, k dispozici je i poradce zabývající se speciální dětskou psychologií a pedagogikou, nebo logoped.  

 

* Nízký počet dětí na jednoho zaměstnance garantuje individuální přístup.

 

* Rozdělení dětí v rámci programu (dopolední část dne) do dvou skupin, program je vyplněn prvky pedagogiky Montessori a je individuálně přizpůsoben s ohledem na věk, fyzickou a psychickou připravenost. I volba délky poledního odpočinku je upravena dle podle potřeb dítěte a přání rodičů.

 

* Jesle jsou vybaveny speciálními a zdravotně schválenými, nezávadnými hračkami pro kreativní a optimální rozvoj schopností Vašich dětí. K dispozici je například bazén s kuličkami, velká zahrada, vývojové pomůcky..

 

*V našich pobočkách máme nainstalovány čističky vzduchu, které pomáhají vytvořit kvalitní vzduch v našich jeslích a školkách bez škodlivin a alergenů... Více naleznete zde v článku v Novinkách : Čističky vzduchu ve školce a jeslích

Vyberte si pobočku, zavolejte nám na 232 000 800 a rovnou si dohodněte prohlídku.

klik na Pobočky zde ....