Vánoční dílnička v Jesličkách Nad Babím dolem

03.01.2012 18:53

 

Vánoční dílnička v Jesličkách Nad Babím dolem

(ProJesle, Měšice)

     Ve středu 21.12.2011 v odpoledních hodinách se konala v Jesličkách Nad Babím dolem Vánoční dílnička pro děti a jejich rodiče.

 

     Maminky a tatínkové si mohli dopřát trochu odpočinku v každodenním shonu a spolu se svými ratolestmi načerpat trochu předvánoční pohody, ochutnat dětmi vlastnoručně vyrobené vánoční cukroví, ozdobit perníček, vytvořit vlastní svíčku či společně napsat svá přání a poslat dopis Ježíškovi.

 

     A jak to tak vypadá, jsou v jesličkách samé hodné děti, a tak se Ježíšek mihnul za oknem a dětem (a dokonce i rodičům) nadělil plný koš dárečků. Mezi dárečky jako jsou knížky, křídy, autíčka, plyšová zvířátka, omalovánky, dřevěná stavebnice Zoo a dalšími nadělil Ježíšek pod stromeček i velmi zdravé dárky z Němcovy selské mlékárny Radonice. Rodiče měli možnost ochutnat „Adventní sýr“ a děti tři různé příchutě tvarohových „Radoňáčků“, které je nadchly jednoznačně pro svůj kyblíček (rodiče více než jedinečný design kelímku ocenili kvalitu - jejíž zárukou mlékárna v Radonicích je, chuť a v neposlední řadě 150 gramové balení).

 

Náš velký dík za velmi štědrý sponzorský dar patří paní Ing. Haně Němcové - Mlékárna Radonice - https://www.mlekrad.cz),

která provozuje oblíbené Mléko z farmy:    

                                                                               

Děkujeme !