Naprostá spokojenost s jesličkami ProJesle

20.05.2010 09:31

Naprostá spokojenost s jesličkami ProJesle

Patříme mezi spokojené rodiče, kteří si po dlouhém a těžkém výběru vhodných jesliček pro své dítě vybrali Projesle. A rozhodně toho nelitujeme, právě naopak.

Velmi pozitivně hodnotíme zejména přístup k dítěti i nám rodičům během adaptace. Je to náročné období, které nám pomohl milý a vstřícný personál jesliček v pohodě ustát. Dcera Kateřina ze začátku sice sem tam pobrekávala, ale nechali jsme tomu volný průběh a během dvou týdnů se to zlepšovalo. Dnes se do jesliček vyloženě těší a i o víkendu se ptá, kdy už zase půjde za tetou Zuzkou a Janou, za hodnými tetami. Já se také každý den těším na nové zprávy a na osobní komunikaci s pro mě velmi milým přístupem zaměstnanců jeslí. Také bych chtěla velmi ocenit trpělivost, spolehlivost a ochotu učit dceru nové věci (básničky, písničky, tanečky), jakož i základním hygienickým návykům :-), stolování - rodiče vědí o čem mluvím.

Dále oceňuji individuální přístup ke každému dítěti, jakož i ke kolektivu. Každý den se snaží dětem zpříjemnit tematickým programem, nechybí divadélka, keramika, cvičení dětské jógy, angličtina. Děti jsou vedeny ke kreativitě kreslením, malováním, lepením apod. Doplnění výchovy o prvky pedagogiky podle Montessori je, dle mého názoru, velmi dobrým výběrem v dnešní uspěchané době. Vstřícný přístup, spolu s malým kolektivem a veselým a hravým prostředím vytváří příjemnou rodinnou atmosféru a rozhodně to je ta věc, která napomáhá snadné adaptaci dětí jako je Katka v jesličkách.
 

Tety jsou velmi milé, pozorné, trpělivé a pečlivé. No, nemůžu si je vynachválit Odnaučili syna od dudlíku, začal se více "kamarádit" (ne s nočníkem, ale rovnou se záchodem) a plenky máme teď už jen na noc. Naučil se toho v jesličkách opravdu hodně. Navíc jsou jesličky v krásném prostředí, jídlo vaří vlastní kuchyně ze zdravé a bio stravy. Prostě tyto jesličky mají jen samé klady.

Tedy za naše nadšení alespoň tato reference pro další, kdo hledají. Přeji Projeslím i jejím majitelům do budoucna mnoho spokojených dětiček i rodičů, tak jako jsme spokojení my.

 

PhDr. Lenka Svobodová s dcerou Kačenkou, Praha