Poděkování za skvělé jesličky

07.12.2009 11:25

Poděkování za skvělé jesličky

Narození dítěte změní náš život kompletně naruby. Po narození našeho Marečka jsem s ním byla rok a čtvrt na mateřské dovolené. Potom jsem se ale musela vrátit do zaměstnání, obě babičky ještě chodí do práce, ty tedy v úvahu na hlídání nepřišly. Nastalo tedy pečlivé hledání vhodného zařízení pro našeho malého synka. Dlouho jsme se rozhodovali, zvažovali plusy a mínusy různých jesliček a nakonec si vybrali Projesle. A dobře jsme udělali.

Touto cestou bych chtěla poděkovat za vynikající péči o našeho malého chlapečka, skvělý přístup všech tet k dětem i k nám rodičům a neocenitelnou pomoc během téměř dvou let, co jsme služby těchto jesliček využívali. Marečkovi se v jeslích moc líbilo, rychle si na ně zvykl a hodně se v nich naučil. Příjemné barevné a hravé prostory plné lákavých motivujících hraček, rodinná atmosféra, srdečný a trpělivý přístup personálu nám vždy dodal hřejivý pocit a klid při svěřování našeho srdíčka do jejich péče. A když se náhodou vyskytnul nějaký menší problém, ochotně a promptně ho v jesličkách vyřešili. 

V jesličkách kladou důraz na individualitu dítěte a režim dne přizpůsobují podle jeho návyků z domova. Celková atmosféra a prostředí navozuje pocit domova. V rámci celodenního programu se s dětmi věnují různorodým aktivitám, hrám, pohybovým činnostem, učení nových písniček a básniček apod. S ohledem na věk a potřeby dítěte rozvíjí motorické, jazykové, intelektuální a kreativní vlastnosti svěřených dětí. Všechny činnosti motivují hrou. Mareček je díky těmto jesličkám dokonale připraven i na další pobyt ve školce.  Pokud se nás někdo zeptá, kam má dát své děťátko do jesliček, naše odpověď bude: "jedině do Projeslí" :) A pokud i naše druhé dítě bude chodit do jesliček, tak určitě k Vám! Děkujeme. 

 

Lucie Poslušná se synem Marečkem