Léto v jesličkách "Nad Babím dolem" aneb cesta kolem světa

01.07.2013 10:13

Jelikož je léto v plném proudu, rozhodli jsme se podniknout cestu kolem světa za neuvěřitelných 44 dnů !

Odjíždíme počátkem měsíce července a to z našich jesliček Nad Babím dolem v Měšicích! S sebou si nic neberte, vše obstarají tety Péťa, Verča a Lucka :o))).

 

TRASA A PLÁNOVANÉ AKCE BĚHEM CESTY:

 

  1. týden : Seznámení s trasou celého výletu
  2. 9.7.2013 (úterý) : Cesta do pravěku ( Navštívíme pravěké lidi, usedneme k ohni a opečeme si s nimi mamutí špekáčky. Možná si odvezeme i nějaký pravěký suvenýr).
  3. 18.7.2013 (čtvrtek) : Evropa : Do Itálie na pizzu ( Zastavíme se ve slunné Itálii, kde si upečeme pravou pizzu dle chuti).
  4. 23.7.2013 (úterý) : Afrika : Návštěva afrických domorodců ( Vyrobíme si typické africké korále s africkými domorodci za doprovodu africké hudby).
  5. 31.7.2013 (středa) : Amerika : Za indiány pro čelenku ( Vyrobíme si s indiány indiánskou čelenku a zatančíme si s nimi válečný tanec kolem totemu).
  6. 8.8.2013 (čtvrtek) : Antarktida : …aneb na čaj k eskymákům ( Navštívíme eskymáky a abychom se zahřáli, vyrobíme si čajový šálek a ochutnáme z variace čajů paní eskymákové).
  7. 14.8.2013 (středa) : Austrálie : Seskok padákem za klokanama ( Zahrajeme si hry s padákem a poté navštívíme klokany – zvířátka s kapsičkou – dozvíme se, k čemu jim slouží a osvojíme si klokaní hopsání).
  8. 22.8.2013 (čtvrtek) : Asie : Exkurze na rýžové pole v Číně ( Zastavíme se v Číně na rýžovém poli a abychom nedostali úpal, vyrobíme si čínské klobouky).
  9. 29.8.2013 (čtvrtek) : Šťastný návrat do Evropy a POZVÁNKA PRO RODIČE na místo, které bylo během cesty kolem světa nejzajímavější :

 

PLAVBA NA OSTROV POKLADŮ ANEB NÁVŠTĚVA PIRÁTŮ Z KARIBIKU !

(Palubní lístky budou k vyzvednutí v jesličkách Nad Babím dolem, Měšice již počátkem měsíce srpna).

 

Plánovaných akcí se můžete zúčastnit, i pokud v tyto dny standardně nechodíte !!!

Budeme se na Vás těšit, tak nezapomeňte přijít :o)))