Jesličky a školka – důležité rozhodnutí pro naše děti

28.04.2014 09:21

Jesličky a školka – důležité rozhodnutí pro naše děti

 

Vzpomínám si moc dobře, jak byl výběr těch správných jesliček a školky pro naše dvojčátka těžký. Z užšího výběru tří jeslí jsme vybrali Projesle a po několika měsících už víme, že jsme nemohli vybrat lépe.

Jsme velmi rádi, že můžeme být součástí tohoto centra. Jesličky našim dvojčátkům pomohly zvládnout důležitý životní krok, první odloučení od mámy, nový kolektiv, zařazení se do společnosti nových dětí. Jesle jsou mimořádné svým individuálním přístupem k dětem a malým kolektivem. Především jsou ale výjimečné péčí, láskou a starostlivostí, se kterou se věnují všem svěřeným dětem.  

Ze začátku naše děti plakaly, když šly do jesliček, to nebudu zastírat. Dnes ale pláčou, když do jeslí nemůžou jítJ. Ptají se na děti, na hodné tety atd. Od té doby, co jsou v jesličkách, se samy obouvají, papají, svlékají si bundičky a kalhoty. Doma nám stále zpívají nové písničky nebo recitují básničky, ukazují, jaké dělaly ve školce výrobky apod.