Mateřská školka v Dubči nadchne i náročné maminky

Hledáte vhodnou školku pro své dítko? Pobyt ve školce je velmi důležitý, jelikož pomůže vaší ratolesti se socializací. Pokud hledáte kvalitní zázemí, kde bude o vaše dítě dobře postaráno, vyzkoušejte naši soukromou mateřskou školku v Dubči. Kromě ní nabízíme také jesličky. O vašeho předškoláka se zde postarají proškolené pracovnice a dítě přijde do kontaktu s dalšími dětmi, najde si první kamarády a naučí se určitému režimu. Navíc u nás máte 3 dny na zkoušku zdarma, abyste si otestovali, zda bude naše školka vyhovující.

 

Co vše může nabídnout naše školka? Dubeč je okrajová část Prahy, ve které nežije příliš mnoho lidí. I proto je báječné, že zde máte možnost uložit své dítě do školky či do jesliček a nemusíte s ním složitě procestovat půl Prahy. Pokud navíc v Dubči nebo v jejím okolí pracujete, je pro vás toto místo ideální. Naše školka v Dubči nabízí opravdu kvalitní zázemí, ze kterého jsou všechny děti nadšené. Je vhodná pro děti od tří let. Ty mladší můžete uložit do jesliček. Kromě běžné školky u nás funguje také hodinové hlídání. Navíc pokud se rozhodnete v určité době našich služeb nevyužít, nebudeme po vás chtít ani korunu. Víme a chápeme, jak to rodiče často mají se svými dětmi náročné.

 

Úplně každého nadchne naše školka. Praha 10 je navíc velmi příjemnou lokalitou pro život, jelikož zde máte veškeré nezbytné služby k dispozici. Stačí jen vyplnit přihlášku na našem webu a už se můžete chystat. Školka v Dubči se otvírá v červenci letošního roku. Kromě pobočky v lokalitě Praha 10 - Dubeč fungují i další pobočky v Praze 8 nebo v Praze 4.