Jesle v Dubči pro nejmenší

Máte doma novorozence a nemůžete si dovolit zůstat s ním na mateřské dovolené? Pokud spěcháte s návratem do práce a zároveň bydlíte v Praze, můžete pro hlídání svého miminka využít naše jesličky. Dnes je náročná doba a babičky ani prababičky už nemají tolik volného času co dříve. A než si hledat nějakou paní na hlídání, je určitě lepší svěřit své dítko do rukou zkušeným pracovnicím v našich jesličkách v Dubči. Nebojte se, zde o něj bude perfektně postaráno. V jeslích je příjemné prostředí a vaše dítě již od útlého věku přijde do kontaktu se svými vrstevníky.

 

Rádi bychom vám doporučili naše jesle v Dubči, které se otevřou v červenci letošního roku. Jedná se o soukromé jesle, které patří pod ProJesle. Dubeč je klidnější částí hlavního města, ve které žije něco přes 3500 obyvatel. Naše jesličky tak přijdou vhod mnoha čerstvým maminkám. Čekají zde na vás nově zrekonstruované prostory, podlahové vytápění, nové sociální a bezpečnostní fólie. O vaše malé děti se nikdo nepostará tak dobře jako naše jesle. Dubeč je oblíbenou a vyhledávanou lokalitou pro bydlení v Praze. Bohužel se však nachází na okraji a vozit dítě každý den do jeslí v centru by se vám časově ani finančně nevyplatilo.

 

Jestliže tedy máte zájem o pobyt vašeho dítka v našich jeslích, určitě nás s předstihem kontaktujte, abychom vám předem zajistili místo. Jaké provozujeme další jesle? Praha 10 - Dubeč není jedinou lokalitou, ve které působíme. Pochodíte u nás i tehdy, pokud bydlíte na Praze 8, 4 nebo v Měšicích. Naše jesličky jsou otevřené již od sedmé hodiny ranní až do šesti večer. Zavítejte k nám a přesvědčte se o kvalitě našich služeb, se kterými získá vaše dítko v ProJeslích ten největší komfort a péči.