Hlavní dodavatelé

 Pekařství u Píchů - Zdiby

 Pekařská historie rodiny Píchů začala přibližně před 20 lety. Dnešní rodinná pekárna peče široko daleko nejlepší zdibský chléb ale i jakýkoli  druh pečiva, na který si jen vzpomenete. Výjimečné je toto pekařství však v tom, že pečivo dělají ručně a používajíí jen klasické suroviny.  Tvaroh je skutečně tvaroh a ne tvarohová hmota s příchutí. V koláčích je cukr, tvaroh, vejce, mouka a mléko ... Stejně tak poctivá je i Píchova vánočka. Když si na ni sáhnete, je tvrdá, ale uvnitř je vláčná, plná rozinek a mandlí. Tak ji totiž pekly naše babičky a vánočka pak vydržela klidně měsíc. Byla totiž poctivá. Chléb od Píchů, ať zdibský, nebo jiný, se po vymíchání těsta, ručně rozvažuje, ručně zkoulí, ručně se dává do ošatek a nasází do pece. Takový chleba vydrží křehký pro domácí použití i několik dní.

 

Pekařství u Píchů je naším hlavním dodavatelem pečiva.

Děkujeme Vám !

 

 

 

Polabské mlékárny

sídlí v Poděbradech a jsou českou mlékárnou se zaměřením na výrobu tvarohů a tvarohových specialit pod značkou MILKO.

Každý den vykupují mléko od českých farmářů, které je do druhého dne zpracováno na základní výrobek a tím je TVAROH.

 

Polabské mlékárny patří mezi producenty biopotravin k průkopníkům. Produkce bio mléčných výrobků v Polabských mlékárnách Poděbrady začala v roce 2002 prvním nákupem mléka v kvalitě BIO od dvou producentů z Krkonoš. V současnosti Polabské mlékárny vykupují biomléko z 13ti biofarem z nejčistších oblastí České republiky: ze Šluknovského výběžku, z chráněných krajinných oblastí Labské pískovce a České středohoří, z Jizerských hor, Krkonoš a Vysočiny.

 

Portfolio výrobků obsahuje velmi oblíbené řady tvarohových výrobků které jsou určeny nejen pro zákazníky, kteří rádi mlsají, ale i pro ty, kteří kladou důraz na zdravou výživu.

 

Pro naše jesličkové děti hravá svačinka Tvaroháček tvaroh s jogurtem a probiotickou kulturou, což je první mléčný výrobek určený převážně dětem. 

Bio řadu zastupují také čerstvý smetanový sýr Mandava - Bio Mandava zde, nebo námi velmi oblíbený BIO 3v1 - jedná se o lahodnou kombinaci tří surovin – BIO Mandava sýru eidamského typu, tradičního BIO másla, které je stloukáno tradičním a šetrným způsobem a hrudkovitého BIO tvarohu, což nahrazuje konvenčně běžně používaný "mazací tavený sýr"